Vis enkelt innlegg
Gammel 23-06-10, 09:56   #17
Photobscura
Supermoderator
 
Photobscura sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: ::Oslo Rock City::
Alder: 46
Innlegg: 26.188
Photobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastisk

Sv: For mye av det gode? (Vitaminer og mineraler)

Opprinnelig lagt inn av Ferskenbeinet, her.

Jeg ferierer ofte i nordnorge, og blir da alltid oppspist. Sist dro jeg og mannen min opp dit med broren min og dama hans. Vi hadde da tatt 4 tabletter b1 ei uke før avreise (og under oppholdet). Vi endte opp med svært få stikk, mens de var oppspist. Det er vel verdt et forsøk, den foten din så ikke god ut!

Høres bra ut!
Nei, det var ikke godt, skal jeg si deg! Det gikk med en halv stor tube eurax før det verste var over.
Da skal jeg bestille B1 før jeg drar nordover igjen! Hjertelig takk for tipset! Kanskje jeg endelig kan sitte og se den nydelige solnedgangen over Drevsjøen uten å dø i forsøket .

__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski

Siste rest, nytt forsøk:



Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
Photobscura er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥The good life♥ Svar med sitat