Vis enkelt innlegg
Gammel 19-06-04, 11:43   #1
Iset
Seniormedlem
 
Iset sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Sola
Alder: 45
Innlegg: 10.031
Iset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastisk

Noen som vet hva som feiler meg?

Hver morgen når jeg står opp, er jeg så stiv i beina, altså selve føttene. Jeg må gå med hakkede korte skritt inn på badet. Etter ca 5-10 minutter er alt som normalt igjen.

Har en mistanke om at det kan være jeg har enormt med vann i kroppen, kan dette være årsaken? Husker da jeg var gravid, da hadde jeg jo svangerskapsforgiftning og så ut som en ballong av vann, virkelig skremmende, og da var jeg helt stiv i leddene. Klarte ikke bøye fingrene.

__________________
Endelig i mål: minus 77 kg!
(Startvekt: 135 kg og 174 cm høy (bmi 44) - vekten i dag: 58 kg (bmi 19)
Iset er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Vektoperert veganer Svar med sitat