Vis enkelt innlegg
Gammel 30-07-10, 23:29   #2738
Cherry
Seniormedlem
 
Cherry sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2009
Hvor: Tromsø
Innlegg: 1.828
Cherry har veldig mye å være stolt avCherry har veldig mye å være stolt avCherry har veldig mye å være stolt avCherry har veldig mye å være stolt avCherry har veldig mye å være stolt avCherry har veldig mye å være stolt avCherry har veldig mye å være stolt avCherry har veldig mye å være stolt avCherry har veldig mye å være stolt av

Sv: "Jeg lurer på"-tråd, forhåpentlig med enkle, korte svar

Opprinnelig lagt inn av vaskeklut, her.

Kan man kjøre vaskemaskin og tørketrommel på samme stikkontakt samtidig? Altså, en sånn dobbelstikkontakt som sitter fastmontert i veggen? Bor i et forholdvis gammelt hus, jeg vet ingenting om strømnettet.

Veldig neppe. Men du kan prøve . Gamle hus har ikke 16A. De har knapt 10A, er du riktig heldig så kanskje du har 13A, og det er ikke nok. Skulle du først prøve og det ikke gå så vil a)sikringen gå eller b)lysene blinke og hovedsikringen bli veeeeldig varm.

Cherry er avlogget   Min kostholdsfilosofi: A little bit of this, a little bit of that