Vis enkelt innlegg
Gammel 21-06-04, 12:19   #2
Kristian
Seniormedlem
 
Kristian sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: M & R
Alder: 58
Innlegg: 1.443
Kristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt avKristian har veldig mye å være stolt av
Arrow

Vel det stemmer nok for de som ikke er vant til det men for oss som har lært kroppen vår å brenne fett så stemmer nok ikke dette.

At det er viktig å spise karbo når en er stressa det kan jeg ikke forstå. Riktignok så føler en behov for søtt når en er stressa men spiser en mye karbo da så vil en jo bare legge på seg.

Kristian er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Atkins og jeg dietten Svar med sitat