Vis enkelt innlegg
Gammel 07-08-10, 14:54   #2810
Photobscura
Supermoderator
 
Photobscura sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: ::Oslo Rock City::
Alder: 46
Innlegg: 26.188
Photobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastisk

Sv: "Jeg lurer på"-tråd, forhåpentlig med enkle, korte svar

Jeg ble diagnostisert med insulinresistens med en c-peptid på 0,9 i andre omgang (husker ikke de opprinnelige verdiene mine, men legen min mente at jeg med denne c-peptiden var "frisk"), men det var av en lavkarboorienert kvinnesykdomsspesialist som samarbeider med bl.a Sofie Hexeberg.
De tallene som la nytt grunnlag for de nye normalverdiene i 2002 er basert på tall fra en studie på hjertesyke menn i femtiårene fra Vestlandet (?!). Veldig relevent for jenter i tjue-tredveårene, liksom .

__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski

Siste rest, nytt forsøk:



Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
Photobscura er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥The good life♥