Sv: Gå ned i vekt sammen?
Okei, nå har jeg hatt en slitsom slutt på uka; sykdom (i familien, ikke meg), stress og ikke min vanlige vekt å veie meg på. Så jeg fikk ikke veid meg i dag, tar det i morgen tidlig. Skal spise middag nå.... og sove godt håper jeg!
I dag har jeg vært i bursdag hos mitt tantebarn og spist kake! Et ultratynt kakestykke og litt gele + 2 kopper kaffe. De andre så litt rart på meg, jeg pleier jo å like marsipankake og ta et skikkelig stykke! Men den lille 1 cm tynne skiva på tallerkenen var god den. Og jeg holdt fokuset vekk fra mat og det gikk fint.
I går kveld spiste jeg masse bacongull og ble "belønnet" med å løpe på do resten av kvelden... ugh...
Jeg har fremdeles verdens værste mage og er svimmel... lurer på om jeg klarer dette av og til. Men jeg får gi det litt tid før jeg evt. går over til en annen strategi. 
(Jeg tror jeg har gått ned ca. 2 kg. Må få meg en ny vekt, den jeg har viser forskjellig ettersom hvor på gulvet den står.... Noen tips? Ikke for dyr...)
__________________
|