Vis enkelt innlegg
Gammel 22-08-10, 22:39   #9
TrillTrall
Seniormedlem
 
TrillTrall sin avatar
 
Medlem siden: May 2010
Hvor: Trøndelag
Alder: 57
Innlegg: 5.374
TrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastisk

Sv: Hva gjør jeg?

Opprinnelig lagt inn av Megvel, her.

Posten er ikke verste arbeidsplassen å forholde seg til da! Antar du er medlem i fagforeningen? Hvis ikke, bli det i morgen! Pappan kan vel kalles hjem for viktige nyheter, så sant han ikke er på jobb da! Det kan være morsomt å "pakke inn" testen, så får han åpne.

Tester kan endre seg etter kort tid så jeg ville ikke tatt sjansen på det. Dessuten synes jeg det er litt ekkelt å skulle gi bort noe jeg har tisset på, selv om det var til den blivende far.

__________________
Uansett hvor sakte du løper, knuser du alle som ligger på sofaen!

http://lilletrilles.blogspot.no/
TrillTrall er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Moderat lavkarbo :) Svar med sitat