Sv: "Jeg lurer på"-tråd, forhåpentlig med enkle, korte svar
166kr pr kg tror jeg... 2kr stk og jeg mener de er 12gram... Ikke noe jeg ville kjøpt hver dag, men syns de er greie å ha med på flytur feks! Seter rømme er desverre ikke i mindre bokser nei...
|