Vis enkelt innlegg
Gammel 14-09-10, 06:50   #278
LadyStar
Juniormedlem
 
LadyStar sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2009
Hvor: Utenfor Bergen
Innlegg: 39
LadyStar er på en erverdig vei

Sv: Gå ned i vekt sammen?

Hei alle sammen!
Ser det er et forum for store størrelser, så da glir jeg rett inn
Forsøkte meg litt i fjor, men da samboer ble sykemeldt i februar, stoppet alt opp.
Nå er jeg mer motivert for en ny økt. Det er en bukse jeg så gjerne vil kunne bruke neste måned, og litt gamle, kjente tall er snart synlig på vekten.
Rart det der, at man har slike rare platåer.. Tall jeg ønsker å se er 112.8, 110.4, 107, 104, 101.5 De er jo liksom ikke helt runde, men gjerne en vekt som varte en stund på vei oppover.

Jeg startet igjen i går og var da 115.4kg, og jeg er 1.68 cm høy med pæreform
Grunnen til vektøkning har vært hvetemel, prevansjoner(hormoner) og til tider daglig sjokoladeinntak.
Har kun sovet 2.5 time i natt, og sitter her med rastløse legger, men regner med at det er bare en liten bivirkning av mindre karbo i går Er så mye å lese innpå her, så allikevel, så det er ikke et problem med å få tiden til å gå.
Forsøkte Gerds pannekaker under lunsjmenyen til kvelds. Klarte bare en, men den var mettende og god med bacon til.
Håper dere har plass til en leieboer til her inne

__________________



[/url]
LadyStar er avlogget   Min kostholdsfilosofi: lavkarbo Svar med sitat