Vis enkelt innlegg
Gammel 14-09-10, 10:41   #1
janmesi
Medlem
 
janmesi sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: Oslo
Alder: 50
Innlegg: 404
janmesi er virkelig snilljanmesi er virkelig snilljanmesi er virkelig snilljanmesi er virkelig snilljanmesi er virkelig snill

Bedre uten brød - 3. utgave!

For dere som har ventet på BEDRE UTEN BRØD en stund nå, så kan jeg opplyse at denne boken kommer i nytt opplag (og ny utgave) 20. september.

Bedre uten brød er en grundig bok som dokumenterer (faglig sterkt) helsefordelene med lavkarbokosthold. Boken ble opprinnelig utgitt på tysk av dr.med. Wolfgang Lutz (f. 1913, men lever fremdeles i London) med tittelen Leben Ohne Brot. Den norske utgaven er imidlertid basert på den amerikanske utgaven (Life Without Bread) ført i pennen av Christian B. Allan.

Den norske utgaven er utarbeidet for norske forhold med skandinaviske caser. Du kan lese om Bjørn Ferry, OL-vinneren som sverger til LCHF, Lars-Erik Litsfeldt som spiste seg frisk fra diabetes-2, intervju med Sofie Hexeberg, et nytt komplett trenings- og kostholdsprogram av Kenn Hallstensen ... og mye mer. Den er ikke så forandret at de som allerede har kjøpt den første eller andre utgaven trenger denne ... vi har bare oppdatert casene, samt tatt inn mer stoff!

Den kommer i salg 20. september. Beste hilsen Jan M.

__________________
Beste hilsen fra Jan M - Lille Måne
"Selvsagt skal du ikke spise dyrefett!" (VGs Vektklubb) www.lillemaane.no
janmesi er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Wolfgang Lutz Svar med sitat