Tråd: Tilfeldig?
Vis enkelt innlegg
Gammel 15-09-10, 12:08   #3
TrillTrall
Seniormedlem
 
TrillTrall sin avatar
 
Medlem siden: May 2010
Hvor: Trøndelag
Alder: 57
Innlegg: 5.374
TrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastisk

Sv: Tilfeldig?

Opprinnelig lagt inn av CindyM, her.

Hey, skal bare spørre her litt
Har ikke hatt mens i 4 måneder, etter jeg sluttet med p-pille. Er nå på lavkarbo 1 uke og hva skjer????? Javel, mensen har kommet tilbake.
Tillfeldig? Eller?

For mange så fører lavkarbo til at hormonene/hormonbalansen i kroppen normaliseres og mensen kommer i gjenge. Også for en del som går på p-piller og ellers er uten mens har jeg lest her inne.

__________________
Uansett hvor sakte du løper, knuser du alle som ligger på sofaen!

http://lilletrilles.blogspot.no/
TrillTrall er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Moderat lavkarbo :) Svar med sitat