Tråd: Margarin
Vis enkelt innlegg
Gammel 05-10-10, 14:05   #10
Iset
Seniormedlem
 
Iset sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Sola
Alder: 45
Innlegg: 10.031
Iset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastisk

Sv: Margarin

Jeg bruker Bremykt på jobben siden jeg er den eneste (dåne) som spiser smør, og om jeg setter det i skuffen der blir det fort dårlig, i tillegg til at noen garantert kommer til å flytte det over til kjøleskapet hver gang. Men Bremykt er litt kvalmende, konsistensen er ikke helt som den skal, liksom. Ugh.
Hjemme går det KUN i smør, og da har vi det stående i brødskuffen. Vi er 4 stykker som spiser ganske gode mengder smør hver dag, så det varer ikke lenge nok til at det blir dårlig, for å si det sånn. En bordpakke smør varer vel i 2-3 dager hos oss.

__________________
Endelig i mål: minus 77 kg!
(Startvekt: 135 kg og 174 cm høy (bmi 44) - vekten i dag: 58 kg (bmi 19)
Iset er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Vektoperert veganer Svar med sitat