Sv: Nye, forbedrede kokoskuler!
Bakemix kjøper man på ketolyse.no. Jeg vet at mange bruker soyapulver istedet, men jeg har ikke lyktes med å finne et produkt som er så nøytralt som jeg vil ha det. Jeg synes soyapulveret har en vond bismak og er altfor salt. Derfor bruker jeg som regel bakemix framfor soyapulver, selvom det blir noen ekstra karber.
Delphiafett er rent, smakløst fett. Ligger på samme sted som smør i butikken. Jeg kunne med like stort hell brukt bare smør, men jeg hadde delphiafett liggende som jeg tenkte jeg kunne bruke opp 
Dette er nok en variant av "negerboller", ja. Jeg vet at det var en her inne som hadde brukt soyaflak/soyaflokker i sin oppskrift, og jeg hadde egentlig tenkt å kjøpe det. Men de hadde ikke det jeg skulle ha på helsekosten her, så da endte jeg opp med min variant istedet Den typen soyaflak som hun hadde brukt, hadde visst bare 5g kh per 100, noe jeg synes hørtes veldig bra ut Men som sagt, så hadde de ikke det her, så det får jeg prøve en annen gang. 
|