Vis enkelt innlegg
Gammel 11-10-10, 10:43   #8
Licota
Seniormedlem
 
Licota sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2009
Hvor: Oslo
Innlegg: 1.521
Licota er virkelig snillLicota er virkelig snillLicota er virkelig snillLicota er virkelig snillLicota er virkelig snill

Sv: Fedme er ikke noe man HAR, man ER feit!

Opprinnelig lagt inn av Frøy, her.

Det der var et utrolig trist og ødeleggende utspill ... Der gikk det hun måtte ha hatt av troverdighet (vel, det var vel ikke mye egentlig ) rett i bøtta for min del i alle fall. Sneversynt, fordomsfullt og kunnskapsløst!

Hvis ikke dette er mobbing, så vet ikke jeg ...

Men noe må man vel finne på for å komme i medienes søkelys når det har vært stille rundt en en stund

Der er jeg uenig med deg. Jeg syns ikke dette er mobbing. Mobbing er gjentatt trakassering mot et gitt individ over lenger tid. Det gjør ikke hun her, hun derimot sier sin forståelse av saken, slik hun tror ting er. Å ha mangel på kunnskap er ikke det samme som å være mobber.

Licota er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Spise rent og fint, da blir kroppen glad! Svar med sitat