Vis enkelt innlegg
Gammel 20-10-10, 08:45   #5
Kitt
Seniormedlem
 
Kitt sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Asker
Alder: 57
Innlegg: 18.153
Kitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastisk

Sv: Ketostix, gjør jeg noe feil?

Du har forstått det riktig, ja!
Mørkeste utsalg KAN bety at du drikker for lite!

Og stixen kan være negativ selv om du er i ketose! Om du har drukket veldig mye eller trent hardt, kan det være at du ikke ser utslag. Enten fordi ketonene er så uttynnet at det ikke gir utslag eller fordi du rett og slett har brukt opp alle ketonene som brennstoff!

Husk at stixen bare gir en indikasjon på hva som finnes i urinen din! Om du vet at du gjør alt riktig, er du i ketose uansett hva stixen måtte vise!

__________________
Kitt er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Syns "Less carbs" høres fornuftig ut! ;) Svar med sitat