Sv: FASE 1: Motivasjon, råd, hjelp og trøst
i dag er jeg stolt av meg selv ,, har holdt dietten til pungt å prikke ,er på min 16 dag og jeg er ved enda bedre mot nå,
har bestemt meg ,og denne gangen tror jeg på det også,,å prøver å skyve unna tanker som,,er jo ikke så farlig bare for denne ene gangen,,mend et vi alle vet,at har en først skjeiet ut så er det farlig , for det kan være vansklig å vende tankegangen igjen, for karbohydrater de er noen jæv,,,,som sitter på skuldra de ,og gir deg usunne tanker , som sier spis meg spis meg.
neste utfordring blir den 20 november,, da er jeg bedt i bursdag,vil helst ikke gå ,men ser at jeg ikke kan si nei til alt
vi skal ut på byen ,eller ferjetur,
da er jeg i fase to , så kan jo spise ,,men det som kan bli problemet for meg , er når jeg drikker alkohol, så er peanøttende vedlig fristende.
men må jo ut i verden igjen .å alle fristelser , så det får gå som det går .
dagen derpå blir det å hente seg inn igjen
men er jo ille å grue seg for en fest da ,,tre uker i forveien
__________________
start 18.01.2016
|