Vis enkelt innlegg
Gammel 20-11-10, 19:03   #27
LenaBeatrice
Seniormedlem
 
LenaBeatrice sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Hvor: Ørje, Indre Østfold
Alder: 54
Innlegg: 1.213
LenaBeatrice begynner å bli godt kjentLenaBeatrice begynner å bli godt kjentLenaBeatrice begynner å bli godt kjentLenaBeatrice begynner å bli godt kjentLenaBeatrice begynner å bli godt kjentLenaBeatrice begynner å bli godt kjent

Sv: Kjærlighet og forhold ; hvordan få det livsvarig?

Å ja, så klart det er mulig å dele HELE livet sammen.
Ikke alle gjør det, men mange gjør det.

Jeg og samboer har vært sammen i 21 år, siden jeg var 18 og gikk på videregående, og han skulle i militæret.

Knirkefritt har det IKKE vært, noen ganger har det hold virkelig hardt.

Evnen til å kunne si "unnskyld" og evnen til å kunne tilgi er viktig, for krangler kommer alltid, og stort eller smått, og da er det viktig å kunne bygge bro over vanskeligheter.
Man må svelge stolthet noen ganger.

Ellers er nok kommunikasjon generelt et STORT nøkkelord tror jeg. og en ting som fellesskap og enighet om f.eks en så viktig ting som barneoppdragelse må man tenke på.

Joda, det finnes mange skjær i sjøen, absolutt, men de kan ofte overvinnes.

Og så dette om bli lokket av andre....som en person sa til meg engang..."gresset er kanskje grønnere på den andre siden, men kua er den samme" ;-)

__________________
Minus 45 kilo med Atkins

Bloggen min (lavkarbomat, helse m.m)
Før bilder
Etter bilder
LenaBeatrice er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat