Sv: Mensblødninger
Opprinnelig lagt inn av Luca, her.
Jeg tror nok ikke lavkarbo skal ha noe å si for sikkerheten til ppiller. I så fall ser jeg for meg at det hadde vært advarsler og ramaskrik fra alle retninger :P
Jeg føler meg dog ikke 100% sikker, så om noen vet mer om dette/har snakket med lege, så føl dere frie til å gi en lyd :P
Vel, jeg har levd lavkarbo i over fire år, og mye av tida i ketose, og var de første par årene i et samboerforhold hvor akkurat dén delen av forholdet var det som virkelig fungerte , gikk på p-piller og det gikk finfint.
Man blir gjerne mer fruktbar på lavkarbo, men jeg tror nok først og fremst at de som har hatt problemer med å unnfange som merker det mest. Jeg tror du kan være helt trygg på p-pillene dine så lenge du bruker dem riktig.
__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski
Siste rest, nytt forsøk:

Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
|