Vis enkelt innlegg
Gammel 03-12-10, 11:26   #6
TrillTrall
Seniormedlem
 
TrillTrall sin avatar
 
Medlem siden: May 2010
Hvor: Trøndelag
Alder: 57
Innlegg: 5.374
TrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastisk

Sv: Egg til frokost

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Så mange du orker.

Jeg slutter aldri å forundre meg over at folk gjerne spiser First Price-kneipp med billig margarin og syltetøy på skviseflasker uten å mukke, men egg er faaarlig ... Snakker helt generelt nå altså, ikke om deg, Heaven.
Jeg har diskutert dette mange ganger med foreldre som godt kan gi ungene sine så mye kneipp med prim de vil ha, men egg kan de ikke få mer enn 1-2 ganger i uka. What?

Statens ernæringsråd gjorde en god jobb da de påsto at egg er farlig. Skal tro når den myten avgår ved døden?

__________________
Uansett hvor sakte du løper, knuser du alle som ligger på sofaen!

http://lilletrilles.blogspot.no/
TrillTrall er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Moderat lavkarbo :) Svar med sitat