Vis enkelt innlegg
Gammel 05-12-10, 21:05   #40
senorita
Seniormedlem
 
senorita sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2010
Hvor: Sunnmøre
Alder: 41
Innlegg: 1.907
senorita er veldig godt liktsenorita er veldig godt liktsenorita er veldig godt liktsenorita er veldig godt liktsenorita er veldig godt liktsenorita er veldig godt liktsenorita er veldig godt likt

Sv: Fotballfrue Caroline

Hvordan i all verden skulle det bety det? At det er lett for meg er da ikke det samme som at det er lett for andre. Var jo derfor jeg presiserte at det er lett for MEG.

Når man har est ut og blitt feit og fæl, så sier det seg selv at det ikke er så vanskelig å ese ut igjen...er jo mange som å sliter med å holde vekta og ikke gå opp igjen.. I alle fall for mitt vedkommende , som sagt. syns uansett det er annerledes å kritisere en offentlig person som faktisk SLANKER seg og er så liten som hun er, enn om noen hadde lagt ut bilde her inne. Hadde noen lagt ut bilde her hadde jeg aldri kommentert hverken om jeg syns personen var for stor eller liten. MEn offentlig personer som legger ut slike bilder av seg må tåle litt mer.

Er da mange store damer i media som har fått høre det også..

__________________
Nytt mål fra 30.07.13:

senorita er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavkarbo ala EAT