Tråd: Sår hodebunn
Vis enkelt innlegg
Gammel 25-06-05, 14:38   #8
Muskat
Seniormedlem
 
Muskat sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2005
Hvor: Uren Luren Himmelturen
Innlegg: 1.338
Muskat er bare helt fantastiskMuskat er bare helt fantastiskMuskat er bare helt fantastiskMuskat er bare helt fantastiskMuskat er bare helt fantastiskMuskat er bare helt fantastiskMuskat er bare helt fantastiskMuskat er bare helt fantastiskMuskat er bare helt fantastiskMuskat er bare helt fantastiskMuskat er bare helt fantastisk

Vitaminer kan være årsaken. Men du kan også ha utviklet allergi mot akkurat den shampoen du har brukt hele tida. Jeg er slik at jeg ikke kan bruke et produkt med parfyme i for lenge, heller ikke bruke sminke for ofte, for da utvikler jeg allergi mot det. Derfor går det på allergitestede, parfymefri produkter og minimalt med sminke.

Det kan forresten også hende at du har utviklet allergi fordi du sluttet med vitaminer og dermed svekket immunforsvaret ditt. I så fall vil ikke vitaminene virke nå, de kan bare hindre at du utvikler allergi mot noe annet. Det skal ikke være enkelt!

Muskat

__________________
'I don't see this being settled with logic.' - Buffy, Earshot

Muskat er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Montignac Svar med sitat