Vis enkelt innlegg
Gammel 07-01-11, 18:34   #7
TrillTrall
Seniormedlem
 
TrillTrall sin avatar
 
Medlem siden: May 2010
Hvor: Trøndelag
Alder: 57
Innlegg: 5.374
TrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastiskTrillTrall er bare helt fantastisk

Sv: Ømme pupper på høykarbo

Opprinnelig lagt inn av Idarull, her.

Puppevondt er bare så irriterende! Kjennes nesten ut som de skal dette av vett. Får det når jeg skal ha mensen, men mindre nå enn på høykarbo da.

Jeg pleier aldri å ha ømme pupper ellers, ikke da jeg var gravid heller, så det var fullstendig uventet og rart for meg. At disse hudlervene med fett og kjertelvev kan være så vonde!

__________________
Uansett hvor sakte du løper, knuser du alle som ligger på sofaen!

http://lilletrilles.blogspot.no/
TrillTrall er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Moderat lavkarbo :) Svar med sitat