Vis enkelt innlegg
Gammel 10-01-11, 08:15   #15
Photobscura
Supermoderator
 
Photobscura sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: ::Oslo Rock City::
Alder: 46
Innlegg: 26.188
Photobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastisk

Sv: Angående first price bacon

Opprinnelig lagt inn av KarMa40, her.

Selges for tiden på ICA Maxi på bjølsen, værsågod. Men jeg har kløna tidligere!! Jeg tenkte på hvitløkspølsene til Strøm-Larsen, og elgpølse og bratwurst og .... alle pølsene deres! Fri for melk og karber og styggedom..

Leit at ukemenyen er lagt for neste uke....

Ah! Men ejg passerer nok St Hanshaugen oftere enn Bjølsen. Jeg har faktisk ikke tenkt på at de har pølser på Strøm-Larsen . Men det burde jo egentlig bare være logisk.
Jeg skal i hvertfall ta jomfruturen på kjøttkverna mi denne uka, og lage ovnsbakt leverpostei!

__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski

Siste rest, nytt forsøk:



Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
Photobscura er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥The good life♥ Svar med sitat