View Full Version : 1 kg etter første uken og jeg er fornøyd
Jeg skal ikke gå ned mye, "bare" 4 kg. Men disse kilone har jeg ikke klart å få av meg, gjennom sund kost og trening.
Ketolyse er enkelt å forholde seg til så jeg valgte den metoden. Etter 1 uke har jeg gått ned 1 kg og jeg er fornøyd. :D
Jeg skal ikke gå ned mye, "bare" 4 kg. Men disse kilone har jeg ikke klart å få av meg, gjennom sund kost og trening.
Ketolyse er enkelt å forholde seg til så jeg valgte den metoden. Etter 1 uke har jeg gått ned 1 kg og jeg er fornøyd. :D
Kjempebra!! :)
Noen går jo mye ned i begynnelsen før det stopper opp litt, og kuren er i utgangspunktet beregnet for folk som skal ned 10kg eller mer.. Sier bare dette slik at du vet det! Håper du får de resultatene du ønsker... med tåmodighet gjør du nok det!! Klem :)
Kjempebra!! :)
Noen går jo mye ned i begynnelsen før det stopper opp litt, og kuren er i utgangspunktet beregnet for folk som skal ned 10kg eller mer.. Sier bare dette slik at du vet det! Jepp, jeg er klar over det.
Kjempebra :heia:
Jeg synes også denne kuren er legg og følge, passer ypperlig for meg som bruker alle smutthullene i en kur jeg kan finne. Her er det ingen :D
Gratulerer med flott reultat. :heia: Lykke til med de få som står igjen.
Lurer på om du har en plan for hvordan du skal leve når du er ferdig med ketolyse? Det er nemlig veldig lurt og anbefalt å ha, hvordan du skal trappe opp med karbene igjen:)
Gratulerer med flott reultat. :heia: Lykke til med de få som står igjen.
Lurer på om du har en plan for hvordan du skal leve når du er ferdig med ketolyse? Det er nemlig veldig lurt og anbefalt å ha, hvordan du skal trappe opp med karbene igjen:)Ja, det er sikkert lurt å ha! Jeg har ikke noen direkte tanker foreløpig mer enn å ikke spise pasta, ris og poteter (som jeg klarer meg godt uten) og kanskje maks en skive brød per dag. Noen som har innspill?
Du bør lese Nilles (eller Atkins) opptrappingstrapp, der får du tips til hvordan du kan innføre litt og litt karber i en bestemt og ikke tilfeldig rekkefølge:)
Du bør lese Nilles (eller Atkins) opptrappingstrapp, der får du tips til hvordan du kan innføre litt og litt karber i en bestemt og ikke tilfeldig rekkefølge:)Flott, da skal jeg gjøre det!
I denne (http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=15689)tråden har Nille skrevet ned hele trappen som går over (helst) 9 uker (hvis man ikke hopper over noen trinn), jeg har skrevet den av og har den i oppskriftsboka mi:)
Pelen? :eek: Men, hvor er de uønskede kiloene henne?
Pelen? :eek: Men, hvor er de uønskede kiloene henne?:D Godt fordelt fra midjen og ned. Det er bare snakk om 4 uønskede kilo som har sniket seg på de siste årene (nå jeg kom tilbake på jobb etter permisjon veide jeg 4 kilo mindre enn for en drøy uke siden). Jeg har prøvd å være flink med trening og tenkt litt lavkarbo, men de forsvant ikke. Om jeg lar de være og tillater det at bli flere så blir det tøffere, bedre å ta dem nå.
Men takk for komplimentet.
Finnes det bilder av deg her noe sted?:nysgjerrig: Eller kjenner dere hverandre irl?
begynner jeg også å lure på :p
Pelen og jeg kjenner hverandre ja. :)
Pelen og jeg kjenner hverandre ja. :)
Aha, takk for oppklaringen;) Lider av ett nysgjerrighetssyndrom serru:lol:
Aha, takk for oppklaringen;) Lider av ett nysgjerrighetssyndrom serru:lol:
mee too :lol:
mee too :lol:
Godt å se at vi er fler med samme skavank, kanskje vi må starte en landsforening?
Siden jeg kom med forslaget kan du bestemme navnet:lol:
vBulletin® v3.7.2, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.