Ettersom at jeg er nybegynner, lurer jeg på om noen kan gi meg en liten oversikt om hva slags matvarer/ingredienser jeg bør ha i huset?
Prøver å oppnå ketose.
Blir veldig takknemlig for svar.
Smør, rømme, fløte, fete oster, blomkål, brokkoli, salat, boks reker, egg, litt av hvert av kjøtt, fisk kylling... hva du selv liker.
masse rene produker :)
kuul avartar forresten :ja:
Takk! Supert. Nesten så langt har jeg kommet, og vært en stund. Men nå må jeg kutte alle de gode karbene, og bli strengere. Dere snakker mye om helsekostsaker og diverse. Har du flere gode råd?
Kanskje jeg bør gå gjennom den store mattabellen og skrive ned alt som har 0-4 kh? Hvis ikke noen har en klar? :)
hvis du skal følge ketolyse råder jeg deg til å kjøpe startpakke på ketolyse.no kjempe viktig å sette seg inn i hva ketogen kost er. Lese boka nøye.
du finner mye bra info hvis du går inn på de forskjellige filosofiene her inne.
Lykke til ... og velkommen :blomster:
Ok å spise reker,krepsehaler selv om laken er tilsatt sukker?
Jeg ville valgt en uten sukker.
Men så vidt jeg har reg.er alle bokser tilsatt sukker....:(