Spennende studie, med god blodsukkerforklaring! Handler om at vi overspiser dersom vi bruker hjernen til krevende konsentrasjonsoppgaver: http://www.forskning.no/artikler/2008/september/194787
Tenkte jeg det ikke.... :cool:
Tenkte jeg det ikke.... :cool:Ja, tenkte du det ikke? http://www.foreldreportalen.no/forum/images/smilies/Glede/fnise.gif
jeg tenker aha det store sukkersuget sammen med eksamens lesing er bare psykisk... viste jo det litt fra før av da, men her har jeg det svart på hvitt !
Ja, tenkte du det ikke? http://www.foreldreportalen.no/forum/images/smilies/Glede/fnise.gif Du tok den ja! HÆRLI! :D
Jaggu meg ja. Ikke rart jeg har lagt på meg 10 kilo på to år på ingeniørskole da! Og må bare si det.... man kan bli utrolig trøtt og sliten av å ikke gjøre noe annet enn lære nye ting fra 8-4 hele vinteren!
Men nå vei jeg hvor lureriet ligger, så det er herlig at puslebrikkene og forklaringene plutselig kommer på plass :)