Hei er det noen der ute som har erfaring med veskeopphopning på ketogen
kost 15-20 gr karbo pr. dag! Kjempeglad for tilbakemelding!:)
Jeg samler veldig lett vann.. men det hjelper når jeg holder meg unna kunstig søtning.
Dersom man drikker for lite, vil kroppen holde på vannet alt den makter og det gir ødemer. Jo mer vann inn, jo mer vann ut!:D
Ellers er det mange som spiser en del salt mat når de spiser ketogent. Det er også en grunn til vann i kroppen!:ja:
Er det en helt nyoppstått tilstand og du ikke finner ut hvorfor, bør du snakke med legen din om det. Hardt for kroppen, særlig hjertet, å pumpe rundt på alt for mye væske!:eek:
Hadde mensen forrige uke og vekta viste faktisk 10 kg mer enn jeg er, så det var ett ganske så sjokk faktisk! Samler mye vann da antakelig, men ellers har jeg ikke det problemet, for jeg drikker mye vann.
10kg???:confused::eek::confused::eek::confused:
Det er bare ikke mulig!:eek::eek::eek:
vekta viste faktisk 10 kg mer enn jeg er
Oj, jeg trodde mine 2kg opp over natta var mye! :_oy:
Takk, for tilbakemeldinger på veskeansamlinger, må nok antagelig leve med det en stund til, til vekta skikkelig begynner å bevege seg nedover