![]() |
Meny - Oslo City
Nå er jeg litt sur! Jeg var der for å kjøpe vitamintabeletter og ketolysepølser nå. Jeg fant ingen Ketolysepølser, og spurte 3 stk i butikken. Alle ble helt fjern i blikket, og skjønte ingenting. Ikke viste de noe interresser for å undersøke for meg heller.
Så skulle jeg da betale 3 stk vitaminbokser, en krom-kalium, en selen-sink og en Magnesium. Tror dere ikke dama i kassa klarte å slå inn 3 x krom-kalium da. :rolleyes: Dette er jo den dyreste boksen, så der tapte jeg 235 kroner også. Så det ikke før jeg var tilbake på jobb. Oslo City er ett stykke unna jobb, og jeg fikk selvfølgelig ikke kvittering! :rolleyes: Tror det tar litt tid før jeg handler der igjen. Håper Kaldbakken får pølser! |
Sv: Meny - Oslo City
Huff, jeg skjønner ikke at butikker ikke forstår at man taper kunder med slike holdninger? Hadde jeg drevet butikk og mine ansatte oppførte seg så sløvt, hadde jeg ikke villet ha dem ansatt der særlig lenge. Service er ALT!
|
Sv: Meny - Oslo City
Æsj, jeg som skulle innom der og kjøpe pølser.... Jeg får ihvertfall spørre, så skjønner de kanskje at det er flere som vil kjøpe :)
|
Sv: Meny - Oslo City
Sitat:
Jeg har i hvertfall sendt en mail med en klage. Så får vi se hva de sier! |
Sv: Meny - Oslo City
fint du har sendt mail.
De kan finne igjen det du handlet, så det bør ikke være noe problem. Og hvis du betalte med kort kan du ta ut betalingsinfo fra banken :ja: og vvise dem den. fy for en innstilling på de folka:( |
Sv: Meny - Oslo City
Det hjelper som regel å klage ja, jeg synes faktisk man har et ansvar for å klage slik at butikken kan bli bedre. På Pizzabakeren her hadde de tidligere UTROLIG dårlig service. Ansatt-gjengen bestod utelukkende av umotiverte, tyggistyggende sløve ungdommer som ikke hadde evnen til verken et smil eller normal høflighet. Jeg sendte en klagemail til ledelsen, og fikk et gavekort på pizza (ikke så veldig lavkarbo, men) og servicen ble betyydelig bedre innen kort tid, så de har nok fått en smekk på lanken. :p
|
Sv: Meny - Oslo City
Sitat:
|
Sv: Meny - Oslo City
Da har du jo dokumentasjon på beløpet du har betalt. Da skal de klare å finne igjen på kassa-dingsen sin hva som er slått inn på den transaksjonen. Og når du kan vise dem at du har tre bokser som er forskjellige, og de har tre like på kassa så må du jo få pengene tilbake.
Skriv inn åssen det går - så ser jeg om jeg handler der neste gang eller svinger opp på kalbakken. Samhold er styrke veitu :-) |
Sv: Meny - Oslo City
Nja, blir det ikke litt ord mot ord? Det er nok av folk som faktisk prøver seg på denne måten bare for å tjene penger. *erfaring fra da jeg jobbet i helsekosten*. Derfor fikk vi faktisk ALDRI lov til å gi tilbake penger uten kvittering, så jeg sa alltid fra til kunder som kjøpte for tresifret beløp at de burde ta med seg kvitteringen i tilfelle.
|
Sv: Meny - Oslo City
Meny Oslo City er en drittbutikk. Det er virkelig ikke noe mer å si om den saken..
|
Sv: Meny - Oslo City
Sitat:
|
Sv: Meny - Oslo City
Sitat:
|
Sv: Meny - Oslo City
Sitat:
Nå er det enkelte butikker som har sluttet å skrive ut kvitteringer automatisk pga. miljøet, man må fysisk be om kvittering selv, men da skal det stå opplyst om det på kassen, og som du sier så skrev hun jo ut kvitteringen men bare beholdt den selv, og det er jo rett og slett helt fjernt! |
Sv: Meny - Oslo City
Greit å vite at jeg ikke skal handle der når jeg reiser til Oslo.
|
Sv: Meny - Oslo City
Sitat:
|
Sv: Meny - Oslo City
Har ikke fått svar på mailen min. Vet ikke om jeg gidder å ringe heller. :rolleyes:
|
Sv: Meny - Oslo City
Jeg var innom der i går og kjøpte alt jeg trengte.
Alt var ok da. Sjekket ikke pølsene da. |
Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:12. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no