Sv: På gråten, gir opp!
Først pust litt godt inn og ut - jeg er overbevist om at forumet vil kunne hjelpe med MASSE tips og veiledning!
Det er flere her inne med lavt stoffskifte OG som ikke kan spise meieri-produkter (Photo blant annet), så vi vet det går!
Det kan være greit om du forklarer litt mer hvilken lavkarbo-filosofi du spiser etter, altså hvor mange karbohydrater du spiser pr dag.
Neste steg bør være å legge inn alt du spiser i løpet av en dag eller to på www.diett.no og se at du spiser NOK protein og NOK fett i løpet av dagen!
Prosentvis fordeling er som du sikkert allerede vet 5% karbo, 20% protein og 75% fett (sånn ca, du må ikke ligge akkurat nå prosenten).
(jeg gikk ikke ned et gram på 6 mnd med generell lavkarbo bare så det er sagt )
Begynn med å få en oversikt over hva du spiser - jeg regner med Photo kommer med input vedr meieriprodukter etterhvert.
Husk og pust 
|