Sv: "Du har slanket deg..."
Opprinnelig lagt inn av Olive Oil, her.
Jada, jeg klarte å komme meg ut av det på egen hånd til slutt, men fikser fortsatt dårlig å være stappmett. Det er 10 år siden jeg "ble frisk". 
Når det gjelder dama, det var ikke bare en slik intresse fra hennes side. Hun var virkelig etter meg hele tiden, og jeg ga de samme svarene hver gang. Jeg slanket meg 25 kg. på vanlig måte først, og sa det som det var, at jeg spiste mindre, kuttet ut godteri, gikk lange turer og drakk masse vann. Etter å ha svart det samme i 5 måneder, gikk jeg bare lei. Det virket som om hun ikke trodde meg, og at jeg hadde funnet en mystisk mirakelkur. Legger også til at hun ikke var spesiellt hyggelig, ellers hadde jeg aldri svart på den måten. 
Ææææsj sånne folk er slitsomme! Du fant metoden for å få fred da Bra du er bedre - livet er så mye mer enn mat... (sier hun som bruker mye tid SELV på å tenke mat, hvorfor går jeg ikke ned, hva kan jeg spise, hva BØR jeg spise osv... )
|