Vis enkelt innlegg
Gammel 08-07-11, 10:00   #1
Gracella
Seniormedlem
 
Gracella sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Hvor: Finnmark
Innlegg: 2.881
Gracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt av

"Mat som gir færre rynker"- artikkel i Dagbladet

Fant denne artikkelen i Dagbladet:
http://www.dagbladet.no/2011/07/07/t...nker/17224678/

Mat som er godt for huden er lavkarbomat! Ikke et eneste eple eller en eneste brødskive (med eller uten pasta ) må til for å gi huden det den trenger. Og sukker er ikke bra.
Dessverre sier studien at også smør og melkeprodukter ikke er like godt for huden, men hei; vi kan da ikke bli for perfekte .

__________________
”Hvis det ikke er meningen at vi skal spise dyr, hvorfor er de da lagd av kjøtt?”-Homer Simpson

Gracella
http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=29970
Gracella er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ferdig på Ketolyse, nå lavkarbokosthold Svar med sitat