Tråd: Ryp 2012
Vis enkelt innlegg
Gammel 22-02-12, 13:53   #61
Aline
Admin
 
Aline sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2004
Hvor: Bergen
Alder: 43
Innlegg: 15.345
Aline er bare helt fantastiskAline er bare helt fantastiskAline er bare helt fantastiskAline er bare helt fantastiskAline er bare helt fantastiskAline er bare helt fantastiskAline er bare helt fantastiskAline er bare helt fantastiskAline er bare helt fantastiskAline er bare helt fantastiskAline er bare helt fantastisk

Sv: Ryp 2012

Enig, fire reps virker lite! Synes åtte er litt snaut også. Enten så har ryp blitt dårligere (mener at de ikke hadde færre reps før?) ellers så er jeg dårlig på maks 10.
Jeg leste en artikkel om myo reps. (Kan sikkert leses på Aftenposten sprek.) Og da ble jeg enda mer i tvil om hvor effektivt ryp er på den måten det er lagt opp nå.

Tenker at jeg nok hadde hatt utbytte av å starte på nytt og teste maks ti igjen. Og gi på skikkelig!!! Sist måtte jeg jo teste flere sett for å finne rett vekt, og klarte nok ikke gi nok jernet.

Selvom det er kjedelig, så tror jeg at jeg må det!
Sorry at jeg ikke gidder å linke, jeg kvoter på mobil

__________________
Aline

Nybegynnerinfo!


Aline er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat