Vis enkelt innlegg
Gammel 29-03-12, 22:33   #6
Nerthus
Seniormedlem
 
Nerthus sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2009
Hvor: Østlandet
Alder: 54
Innlegg: 6.244
Nerthus er bare helt fantastiskNerthus er bare helt fantastiskNerthus er bare helt fantastiskNerthus er bare helt fantastiskNerthus er bare helt fantastiskNerthus er bare helt fantastiskNerthus er bare helt fantastiskNerthus er bare helt fantastiskNerthus er bare helt fantastiskNerthus er bare helt fantastiskNerthus er bare helt fantastisk

Sv: Karbohydrater pr. DAG eller pr. DØGN??

Opprinnelig lagt inn av Jaudaa, her.

Bump!

Jeg føler jeg ikke fikk svaret jeg ønsket Over hvor lang tid regner man antall karbs man kaster i seg?

Hm - forstår ikke helt spørsmålet - eller behovet for å spørre kanskje? KH pr dag er fra du står opp til du legger deg. Vanskelig å regne kh når du sover - om du da ikke er søvn-"spiser"

Grensen for kh i forhold til å være i ketose er svært individuell og som du sier avhengig av vekt/høyde, aktivitetsnivå, om man er insulinresistent osv osv.

Nerthus er avlogget   Min kostholdsfilosofi: På sukkerkjøret etter røykeslutt :/ Svar med sitat