Vis enkelt innlegg
Gammel 05-05-15, 22:29   #2
Gracella
Seniormedlem
 
Gracella sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Hvor: Finnmark
Innlegg: 2.881
Gracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt av

Sv: Slutt på Fedons brød på Rema

Opprinnelig lagt inn av StineK, her.


Alternative brød jeg kjenner til er Coop sitt Fiber & Frø og Kiwi sitt Ingers Lavkarbobrød.

Altså Ingers Lavkarbobrød, ikke rugbrød?? Har ikke sett at de har det på vår Kiwi, men så har jeg ikke sett etter det heller
Kiwi har det 8% karbo-brødet, og det liker jeg godt. Vet at det ikke er helt "stuerent", men jeg synes det smaker godt - og jeg spiser ikke så mye av det heller.
Rema 1000 har også lavkarbobriks som jeg pleier å dele opp i 4 skiver. Har heller ikke "dårlig" samvittighet for å spise en briks i løpet av en helg.

Men Fedons brød kommer jeg til å savne, gitt!

__________________
”Hvis det ikke er meningen at vi skal spise dyr, hvorfor er de da lagd av kjøtt?”-Homer Simpson

Gracella
http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=29970
Gracella er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ferdig på Ketolyse, nå lavkarbokosthold Svar med sitat