Tråd: Kalorier?
Vis enkelt innlegg
Gammel 14-02-09, 21:43   #11
Gracella
Seniormedlem
 
Gracella sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Hvor: Finnmark
Innlegg: 2.881
Gracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt avGracella har veldig mye å være stolt av

Sv: Kalorier?

Opprinnelig lagt inn av gulrotklara, her.

Hehe, men jeg er god og mett hele dagen altså. Til vanlig hadde jeg tatt mandler i steden for paranøtter og heller 1-2 epler og 1 appelsin... og LITT mer utfyllende salat da. Savner å litt mer karber i den gett. (gulrot, løk, mais, kålrot, nepe)

Ok, det er fint at du blir mett i alle fall, jeg synes det så lite ut.
Det er ikke så mye fett i kylling(vinger), det er magert kjøtt.
Men det ser ut til at du er mere Lindberg enn ketolyse (mer frukt og karber) og det er helt greit. Ketolyse passer vel ikke for alle - og vi er jo forskjellige.
Håper at du pleier å lage deg oljedressinger da, for noe fett bør du få i deg .

__________________
”Hvis det ikke er meningen at vi skal spise dyr, hvorfor er de da lagd av kjøtt?”-Homer Simpson

Gracella
http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=29970
Gracella er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ferdig på Ketolyse, nå lavkarbokosthold Svar med sitat