Vis enkelt innlegg
Gammel 07-12-09, 11:29   #1
annabanana
Medlem
 
annabanana sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Hvor: møre og romsdal
Alder: 40
Innlegg: 195
annabanana er ny på veien

Usikker - Dumt å starte nå?

Ja, nå er det lenge siden jeg har vært inne på lavkarbo.no.. Ikke at jeg gjor meg så kjent sist jeg var her da

Sist jeg prøvde ketolyse gikk jeg ned 10 kg på kort tid, selv med mange sprekker.. Men det var det som ødelagte det for meg tilslutt.. jeg sprakk hele tiden, så på slutten bare ga jeg opp..

Kuren er jo egentlig ganske enkel, så jeg ble vel lei sist

Men nå sitter jeg her med ketolyseboka på fanget, og en ferdig handlelilste.. Har tenkt på å starte et par dager, men er veldig usikker..

Denne gangen må det være skikkelig, uten sprekk!! Så er det dumt å starte nå? Mye god mat, selskaper og godteri i jula.. hmm..

Sitter og drøyer frokosten i tilfelle jeg skal begynne.. Det er jo veeeldig masse god mat man kan spise på ketolyse kuren i jula, men alikevel..

Hva tror dere? Vente til nyttår? starte?

__________________


annabanana er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketolyse Svar med sitat