Sv: Ketostix/ketose
Opprinnelig lagt inn av elsemor83, her.
Ja jeg har gått på diett et år egentlig, men byttet litt på shake suppekur og eget Grete Roede opplegg. Men det har den siste tiden stagnert veldig og jeg ville derfor prøve noe annet. Har nok ikke veldig mye vann i kroppen nei, men håper stadig på rask vektreduksjon..hehe evig optimist.
I og med at du har vekslet mellom pulver og egenkomponert GR så kan dt ta litt tid for kroppen å omstille seg til ketogent kosthold. Husk at det kan ta opp til 4 uker før kroppen har fått omstilt seg til å komme i skikkelig fettforbrenningsmodus.
Den vanligste nybegynnerfeilen på lavkarbo er at man får i seg for lite fett og drikker for lite vann.
Her har jeg forresten samlet sammen informasjon om lavkarbo og forumet beregnet på nykommere i lavkarbo verdenen: http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=29970
|