Sv: Flere som bruker spis deg slank-dietten?
Opprinnelig lagt inn av Titti, her.
Hvor mye koster det per dag hvis man bare spiser Spisdegslank-produktene?
www.spisdegslank.no - sjekk ut bestill og velg blant menyene så får du opp pris pr måltid/uke osv. De kommer fra i underkant av 500 kr pr uke til rundt 1000 pr uke avhengig av hvilken meny du velger 
For min del ble til og med den dyreste menyen ikke mer enn det jeg vanligvis bruker på mat - handler mye ferskt og av god kvalitet til vanlig 
|