Søk i lavkarbosidene:
Tilpasset søk
Gå tilbake   Lavkarbo.no :: Karbojunkie > Kosthold og helse > Lavkarbo generelt

Til SKREKK og ADVARSEL!

Lavkarbo generelt Generell diskusjon omkring lavkarbo, lavglykemisk og karbohydratkontrollert kosthold.

Del denne siden:

Svar
 
Trådverktøy
Gammel 11-01-10, 10:04   #1
Vibeke-67
Seniormedlem
 
Vibeke-67 sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Hvor: Bergen
Alder: 57
Innlegg: 1.934
Vibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastisk

Til SKREKK og ADVARSEL!

Jeg er i en situasjon som gjør at jeg må spise en del karbohydrater. Jeg fullammer min datter på 5.5 måneder, og siden hun spiser ganske så mye må jeg spise tilsvarende mye.
Jeg har tatt dette som en liten friperiode og kost meg med brød (baker eget lavkarbo), grov pasta og byggris. Generelt sett er jeg ganske så flink, men av og til koser jeg meg med kake og bolle og sånt. Men altså, i går kveld, jeg satt og gav kveldspuppen til min datter, og ved siden av meg lå en pose med snop. Sånt gummisnop. Jeg tok en håndfull av disse, ca 10 stykker, og gumlet de i meg.
Ikke lenge etterpå begynte jeg å føle meg virkelig dårlig. Jeg ble svimmlel og kvalm, og var glad da snuppa sovnet og jeg kunne legge henne.
Jeg kaldsvettet, skalv av kulde og gikk i dusjen. Her kom kvalmebygene over meg, men jeg kastet ikke opp. La meg på sofaen under dyna men klarte ikke å følge med noe på tv, bildene flimret foran øynene mine.
Jeg gikk og la meg, var kok varm og svettet iherdig.
I to-tre tiden i natt gav det seg.
Jeg ble virkelig skremt! Hva for gift har de puttet i dette snopet?
Fysjameg - aldri mer

Vibeke-67 er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LowFODMAP/Fedon Svar med sitat
Gammel 11-01-10, 10:08   #2
Imse
Seniormedlem
 
Imse sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2005
Hvor: Hedmark
Innlegg: 9.680
Imse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastisk

Sv: Til SKREKK og ADVARSEL!

Kan virkelig lure på hva det er i det g0dteriet ja.. Her i huset går det mest i sj0k0lade, selv 0m det er ille n0k med masse sukker 0g mjølkepulver.

Imse er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketogent 0-20 Svar med sitat
Svar


Aktive brukere som ser på denne tråden: 1 (0 medlemmer 1 gjester)
 

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum

Lignende tråder
Tråd Trådstarter Forum Svar Siste innlegg
Advarsel (kyllingfileter fra Sverige) sonjaera Lavkarbo generelt 14 03-03-11 09:04
Advarsel; skryteinnlegg dette *pippi m gutt og jente* Ketolysekuren 15 19-04-09 20:49
Skrekk i London janmesi Lavkarbo generelt 1 08-03-06 21:34
Advarsel - Fare! Fedonisten Generell diskusjon 12 19-03-04 21:11


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no