Søk i lavkarbosidene:
Tilpasset søk
Gå tilbake   Lavkarbo.no :: Karbojunkie > Utenfor tema > Generell diskusjon

Søke jobb

Generell diskusjon Ordet er fritt.

Del denne siden:

Svar
 
Trådverktøy
Gammel 28-03-05, 22:04   #1
magdalena
Seniormedlem
 
magdalena sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Langt Nord
Innlegg: 1.852
magdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressurs

Søke jobb

Ja...hvordan gjør man egentlig det når en jobber allerede i den butikken?Det lyses ut en større stilling enn det jeg har og vil gjerne søke på den.Men hva skal jeg ta med i søknaden?Sjefen kjenner meg jo allerede og hjelp,fristen er i morgen! Noen kloke hoder her som kan hjelpe meg litt?
Har vært lyst ut par uker,men nå først jeg har tatt beslutningen om at jeg må og vil ha den.Innebærer bestillinger-noe jeg ikke kan,men det kan egentlig ikke han som har den heller,ikke før nå..Han skal i militæret.

__________________



Justice for Baby P!
magdalena er avlogget   Min kostholdsfilosofi: egenkomponert Svar med sitat
Gammel 28-03-05, 22:29   #2
Ingeborg
Juniormedlem
 
Ingeborg sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2005
Hvor: Akershus
Alder: 45
Innlegg: 17
Ingeborg er ny på veien

Tror det vanligste barer er å sende inne en søknad på lik linje med andre søkere. Det er vel sikkert lurt og informere sjefen om at du tenker å søke stillingen, så h*n er informert.

Lykke til med jobbsøkingen!

__________________
Ingeborg
Del mål 1:







5 kg skal bort før 1 juli 2005
Ingeborg er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lindberg Svar med sitat
Gammel 28-03-05, 22:38   #3
studentberta
Medlem
 
studentberta sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2005
Hvor: Aust-Agder
Alder: 57
Innlegg: 297
studentberta er et fyrlysstudentberta er et fyrlysstudentberta er et fyrlysstudentberta er et fyrlysstudentberta er et fyrlys

Hei. Når du skal søke på en større stilling ved samme arbeidsplass som du allerede har, kan du skrive en kortfattet søknad. Jeg viser til oppslag og søker herved stillingen....... Deretter forteller du litt om din motivasjon for å bytte jobb, kanskje at du trives allerede..... og at du imøteser et positivt svar. Det trenger ikke å stå så mye på søknaden, vær kort og presis, og har du noen fortrinn (noe du gjør bedre enn andre) så kan du presisere dette KORT! Henvis til at du har levert cv før (hvis du har det altså) ellers legger du den ved. Lykke til, det at du søker på større stilling kan bare virke positivt slik at sjefen ser at du trives og ønsker å være mer på jobb. IKKE fortell at du ikke kan forskjellige ting de søker etter, bare at du er lærenem (lærer fort) og er villig til dette.

__________________
Hilsen Studentberta

studentberta er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketolysekuren Svar med sitat
Gammel 28-03-05, 22:41   #4
Leena
Medlem
 
Leena sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2005
Hvor: Oslo
Alder: 58
Innlegg: 90
Leena er på en erverdig vei

Hei på deg Magdalena

Når eg søkte større stilling i mitt arbeidsplass, skreiv eg bare, at eg jobber nå for tiden 50 % stilling som nattevakt i den og den avd. og ønsker meg å søke en større stilling.
Då kan du si, at de hermed tar deg til hensyn, når de velger arbeidere til den utlyste stilling.

Lykke til!!!!!!

En stor lykke fra meg!

Leena er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Eurodiet/Lindberg Svar med sitat
Gammel 28-03-05, 22:49   #5
magdalena
Seniormedlem
 
magdalena sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Langt Nord
Innlegg: 1.852
magdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressursmagdalena er en virkelig god ressurs

Jo,jeg har sagt at jeg vil ha mer jobb og vurderer å søke på denne.Det er en nystartet butikk og jeg har et annet felt i butikken enn akkurrat bestillinger.Jeg trives men hovedmotivasjon er at jeg vil ha mer timer!Har bare 65% stilling og denne er på 90. Han vet jeg er pliktoppfyllende og lærenem,det sier han selv.Jeg er en av de få unge i butikken som tar ansvar og tenker selv,derfor tror jeg at jeg har store sjanser til å få denne..Men det blir liksom så rart å skrive når han vet om meg,men kort skal den bli!

__________________



Justice for Baby P!
magdalena er avlogget   Min kostholdsfilosofi: egenkomponert Svar med sitat
Svar


Aktive brukere som ser på denne tråden: 1 (0 medlemmer 1 gjester)
 

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum

Lignende tråder
Tråd Trådstarter Forum Svar Siste innlegg
På epicurious kan du søke etter lav karbo oppskrifter cococococat Oppskrifter 2 21-01-05 19:49


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no