Søk i lavkarbosidene:
Tilpasset søk
Gå tilbake   Lavkarbo.no :: Karbojunkie > Kosthold og helse > Lavkarbo generelt

Helseministeren vår

Lavkarbo generelt Generell diskusjon omkring lavkarbo, lavglykemisk og karbohydratkontrollert kosthold.

Del denne siden:

Svar
 
Trådverktøy
Gammel 26-08-09, 14:51   #1
Bellabo
Medlem
 
Bellabo sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2008
Innlegg: 167
Bellabo er på en erverdig vei

Helseministeren vår

http://www.vg.no/helse/artikkel.php?artid=577063

Hurra

__________________




revmatiker og Lavkarbo-veteran siden 2009.. prøvd de aller fleste diettene.. Er nå i gang med siste innspurt så derfor ny ketolyserunde.
Bellabo er avlogget   Min kostholdsfilosofi: under 5 :) Svar med sitat
Gammel 26-08-09, 15:26   #2
Bulldog
Gjest
 
Innlegg: n/a

Sv: Helseministeren vår

Er det ikke litt paradoksalt at vi har en helseminister som ser alt annet enn sunn ut? Legg fra deg brødskiva, tjukken!

Så lenge de ikke begynner å subsidiere disse "sunne" matvarene, eller legger "helseavgift" på matvarer som inneholder fett (farlig, farlig, grøss og gru), så blåser jeg egentlig i hva disse suppegjøkene merker med nøkkelhull.

  Svar med sitat
Gammel 26-08-09, 17:28   #3
Bellabo
Medlem
 
Bellabo sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2008
Innlegg: 167
Bellabo er på en erverdig vei

Sv: Helseministeren vår

Tenk at vi må begynne å spise brød hver dag, hvis vi vil være sunne ....
Gleder meg...

__________________




revmatiker og Lavkarbo-veteran siden 2009.. prøvd de aller fleste diettene.. Er nå i gang med siste innspurt så derfor ny ketolyserunde.
Bellabo er avlogget   Min kostholdsfilosofi: under 5 :) Svar med sitat
Gammel 26-08-09, 17:53   #4
Photobscura
Supermoderator
 
Photobscura sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: ::Oslo Rock City::
Alder: 45
Innlegg: 26.188
Photobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastisk

Sv: Helseministeren vår

Ja, jeg må si meg enig, selv om han ikke ser syk ut som vår forrige helseminister, så er ikke han akkurat et kroneksempel der han står og fronter mat han mener er sunn.
Jeg er veldig glad for forsida som Sponheim fikk på VG her om dagen, og håper det fører til at det generelle fokuset snur mer og mer, og jeg ser det også at for hver sånn artikkel, er det stadig vekk flere motreaksjoner.
Derfor er det kjempebra at dere linker dem inn her, sånn at vi på lavkarbo.no har mulighet til å slå neven litt i bordet

__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski

Siste rest, nytt forsøk:



Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
Photobscura er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥The good life♥ Svar med sitat
Svar


Aktive brukere som ser på denne tråden: 1 (0 medlemmer 1 gjester)
 

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Foreldreportalen.no | Selvrealisering.no
© 2004-2015, Lavkarbo.no